O nas

Kilka słów o nas

Firma Ek-Gaz to firma rodzinna z 30- letnim doświadczeniem. Aktywnie działamy w branży gazowej od 1990 roku, głównie na terenie województw : pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, siedziba firmy znajduje się w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 110a. Naszą działalność stanowi dystrybucja gazu propan –butan w butlach, gazów technicznych, autogazu oraz instalacje zbiorników przydomowych. Na terenie firmy znajduje się sklep z szeroką ofertą akcesoriów turystyczno-gazowych. Prowadzimy również serwis urządzeń gazowych, w którym udzielamy profesjonalnych porad.

Oferujemy gaz najwyższej jakości oraz rozwiązania grzewcze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Ciągle podnosząc poziom naszych usług, idziemy z nowymi trendami branży gazowej w Europie. Zapraszam serdecznie do współpracy!

TO MY ZAŁATWIMY ZA CIEBIE FORMALNOŚCI!

Montaż instalacji zbiornikowej wymaga uzyskania pozwoleń, odbiorów i organizacji prac instalacyjnych. Wybierając EK-Gaz wszystkie te rzeczy załatwimy za Ciebie

NIE WIĄŻEMY CIEBIE UMOWĄ DZIERŻAWY ZBIORNIKA! 

Dzięki temu nie wpadniesz w pułapkę cenową! Gaz do zbiornika zamawiasz tam gdzie jest najkorzystniejsza cena i jakość, a nie jak w przypadku dzierżawy zbiornika tam gdzie musisz, bo wiąże Ciebie umowa. To Ty stawiasz warunki. Jeśli zechcesz na bieżąco, dowieziemy Tobie gaz, w najlepszej aktualnej cenie na rynku, często o 30% niższą niż ta powszechnie proponowana w umowach dzierżawy. 

SERWIS TECHNICZNY I PRZEGLĄDY INSTALACJI W CENIE

W naszej firmie, możesz mieć pewność, że w ramach współpracy,  nasi fachowcy zadbają o serwis i przeglądy zbiornika. Świadczymy te usługi kompleksowo!  

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ- BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę- nasz ekspert przygotuje i przedstawi Ci ofertę. Napisz do nas lub zadzwoń- odezwiemy się do Ciebie- nie musisz wychodzić z domu!

Poznaj naszą propozycję, dostosowaną do Twoich możliwości! 

ZADZWOŃ: 52 397 20 36

Dlaczego warto z nami współpracować

Projesjonalna obsługa

Optymalizacja rozwiązań

Indywidualne podejście

Terminowość

Konkurencyjne ceny

Dostawa gazu na telefon

52 397 20 36

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.